Współpraca

Poszukujesz nowych
partnerów w biznesie

 

Jesteś pośrednikiem finansowym, a może działasz w innej branży, ale zdarza się że Twoi klienci pytają Cię o inne rozwiązania niż kredyt bankowy?

Dobrze trafiłeś !

Nasza firma oferuje wysokie prowizje wyłącznie za przekazanie kontaktu do osoby zainteresowanej finansowaniem pozabankowym – nie musisz robić nic więcej!

>> Dołącz do nas

>> Zarabiaj nawet 7% od uruchomionej pożyczki

>> Zapewnij kompleksową obsługę swojemu Klientowi

 

Zapraszamy do współpracy również inwestorów. 
Więcej informacji po kontakcie telefonicznym/mailowym.

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU !

Informujemy że firma ASPEKT GROUP Agnieszka Marks z siedzibą w Warszawie, NIP 5222915010, REGON 142607137 jest firmą pośredniczącą w usługach finansowania pozabankowego. Firma współpracuje z wieloma inwestorami w całej Polsce. Gwarantujemy rzetelny, pełny przekaz informacji bez ukrytych kosztów oraz pełne doinformowanie o przysługujących Państwu prawach zgodnie z Ustawą o kredycie hipotecznym oraz rekomendacjami Prezesa UOKIK i KNF. Firma nie pobiera żadnych opłat za przedstawienie oferty Pożyczkodawców. Wynagrodzenie firmy pochodzi z przychodowości danego Pożyczkodawcy, co nie wpływa na zwiększenie kosztów oferty. Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie hipotecznym. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej oraz od wartości zabezpieczenia.